Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

91 Kč Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonale hladký a pružný dort díky prémiové hmotě PATI

Dosáhněte profesionálního výsledku: S touto špičkovou německou potahovací hmotou z našeho eshop Sladké potřeby bude vaše pečení radostí. Hmota je extrémně elastická, nepraská a poskytuje precizní povrch pro každý narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Prémiová elasticita: Hmota se při práci téměř netrhá, což z ní dělá ideální volbu pro začátečníky i zkušené cukráře hledající cukrářské potřeby nejvyšší kvality.

Všestranné využití: Je perfektní pro potahování i základní modelování drobných dekorací a kytiček, které najdete v sekci vše na dort.

Snadná práce: Díky své pružnosti a jemné chuti snadno vytvoříte hladké dorty s čistými liniemi bez zbytečné námahy.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712324031

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 172.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712324031
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
33217185c86d04e02d8b63d7eeb7246b
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5709521044597
růžová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311642
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340649
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290