Černá potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Černá potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s prémiovou hmotou Renshaw

Získejte profesionální výsledek snadno a rychle: Kvalitní potahovací hmota od britské značky Renshaw je ideální volbou pro každého, kdo miluje pečení a chce dosáhnout hladkého, černého povrchu bez trhlin.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Tato hmota zaručuje rovnoměrné pokrytí, které povýší vaše dorty na úroveň mistrovských děl.

Maximální kreativita: Povrch je skvělý pro zdobení, kdy můžete snadno nanášet prachový lesk a glitry pro jedinečný vizuální efekt.

Prvotřídní textura: Díky originální anglické receptuře se s hmotou pracuje velmi snadno, což oceníte při přípravě dekorací nebo při použití modelovací kostice.

Vše pro pečení: Náš eshop Sladké potřeby vám nabízí ucelený sortiment, abyste měli vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301340694

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Nutriční informace na 100 g: energie 1646 KJ / 388 kcal, tuk 3,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301340694
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
Modrá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324000
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
Potahovací hmota na dorty černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311703
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
růžová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311642
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463