Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g /F20410

103 Kč Měrná cena: 41,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
103 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
98 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g /F20410
Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecká díla s jahodovým fondánem FunCakes

Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort, který okouzlí nejen svým vzhledem, ale i neodolatelnou chutí. Tento profesionální potahovací fondán od FunCakes je sázkou na jistotu pro každého, kdo miluje kreativní pečení a hledá špičkové cukrářské potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální pružnost: Hmota zůstává vláčná, nepraská a je ideální pro precizní potahování dortů bezchybným povrchem.

Intenzivní jahodová chuť: Dodá vašim sladkým výtvorům svěží ovocný nádech, který povýší každý dezert na vyšší úroveň.

Všestrannost při tvoření: Snadno z něj vykrojíte tvary pomocí vypichovače nebo jej zpevníte pomocí CMC pudru pro tvorbu figurek.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720143515026

Složení: cukr, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, koncentrát (jahoda) 3 %, zvlhčovadlo: E422, přírodní aroma, zahušťovadlo E415, emulgátor: E471, potravinářská kyselina: E330, konzervant: E200, barvivo: E129. E129 může nepříznivě ovlivnit aktivitu a pozornost dětí. Alergeny: může obsahovat stopy MANDLÍ.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo přímé sluneční světlo.

Hledáte vše na dort pro svou oslavu? S naším sortimentem na e-shop Sladké potřeby zvládnete každé pečení levou zadní.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8720143515026
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
fff5b9ae89602953c4b5a39d6a23ed9a
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515330
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337765
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494