Potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, S JAHODOVOU PŘÍCHUTÍ Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

94 Kč Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
94 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
89 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, S JAHODOVOU PŘÍCHUTÍ Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům prémiový vzhled s hmotou PATI

Dosáhněte profesionálních výsledků: Tato vysoce elastická potahovací hmota je splněným snem každého cukráře, který hledá dokonalý povrch pro svůj narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota se při potahování téměř netrhá, což z ní dělá ideální volbu pro náročné cukrářské potřeby.

Snadná modelace: S touto hmotou snadno vytvoříte jemné dekorace i kytičky, které pozvednou vaše dorty na novou úroveň.

Univerzální použití: Objevte vše na dort, co potřebujete, a vyzkoušejte barvení hmoty pro unikátní barevné efekty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712337765

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Okyselovadlo kyselina citrónová; Barviva: E 124* (může zhoršit aktivitu a pozornost dětí); přírodní aromata, aromatické výtažky.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712337765
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089
Sněhově bílá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
9789048307355
Žlutá dortová hmota na potahování
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311611
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326308
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
97dc3354b12f407209c75f2614b0c4e4
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143514753
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838