Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, mentolová Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

91 Kč Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, mentolová Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte cukrářské dokonalosti s mentolovou hmotou PATI PREMIUM

Proměňte své pečení v umělecké dílo: Tato exkluzivní německá potahovací hmota je splněným snem pro každého, kdo miluje krásné dorty. Díky své extrémní elasticitě a jemné textuře s ní vytvoříte hladký povrch i precizní detaily, které pozvednou váš narozeninový dort na profesionální úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální elasticita: Hmota se při potahování téměř netrhá, což vám v našem eshop Sladké potřeby doporučujeme jako ideální volbu pro začátečníky i pokročilé.

Neuvěřitelně všestranná: Kromě snadného potahování je hmota perfektní pro cukrářské potřeby při tvorbě drobných ozdob, kytiček a modelovaných dekorací.

Dokonalý výsledek: S touto hmotou získáte vše na dort, co potřebujete pro moderní vzhled, a navíc si užijete její méně sladkou chuť oproti běžným fondánům.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712324024

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; barvy: E 172.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 kJ / 392 kcal, tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), protein 0 g, sůl 0 g.

Upozornění: Může zhoršit aktivitu a pozornost dětí.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712324024
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
Potahovací hmota na dort tyrkysová
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311710
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040452837
Potahovací hmota na dorty černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311703
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951