Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, červená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, červená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům dokonalý vzhled s prémiovou hmotou PATI

Proměňte pečení v umělecký zážitek díky německé potahovací hmotě PATI PREMIUM. Tato špičková cukrářská surovina je navržena tak, aby vám usnadnila práci a zajistila profesionální výsledky, ať už připravujete sváteční narozeninový dort nebo jemné dekorace.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost pro snadnou práci: Hmota se při potahování dortů téměř netrhá, což ocení každý začátečník i zkušený cukrář hledající vše na dort pod jednou střechou.

Všestrannost při tvoření: Snadno ji použijete na precizní potahování nebo jako základní modelovací hmotu pro tvorbu květin a dalších dekorací.

Profesionální výsledek bez námahy: Díky prémiové receptuře se s hmotou skvěle pracuje a naši zákazníci v e-shop Sladké potřeby ji volí jako svou první volbu pro krásně hladký narozeninový dort.

Možnost další úpravy: Pokud potřebujete specifický odstín, hmotu lze snadno dobarvit pomocí kvalitní potravinářské barvy pro jedinečný design vašich moučníků.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311659

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 104*, E 124*. (* může zhoršit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311659
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
33217185c86d04e02d8b63d7eeb7246b
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5709521044597
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
hnědá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311697
Potahovací hmota na dorty černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311703
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048
Modrá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324000