Premium puding mango a kurkuma 40g

26 Kč Měrná cena: 65 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
26 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
25 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Premium puding mango a kurkuma 40g
Premium puding mango a kurkuma 40g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Exotické osvěžení s prémiovým pudingem Mango a kurkuma Dr. Oetker

Exotická chuť pro vaše pečení: Objevte nevšední spojení sladkého tropického manga a jemně kořenité kurkumy, které povznese vaše dezerty na novou úroveň. Tento lahodný puding dodá svěžest i krásnou barvu, ať už připravujete skleničkové dezerty nebo slavnostní dorty.

Proč si produkt zamilujete

Originální kombinace chutí: Sladké mango harmonicky ladí s tónem kurkumy a vytvoří jedinečný krém, který se báječně hodí pro slavnostní narozeninový dort.

Mnohostranné využití v kuchyni: Puding poslouží samostatně jako lehký dezert, ale také jako skvělý základ pro ovocné krémy a náplně, v nichž zazáří jemná bílá čokoláda i tropické ovoce.

Blesková a snadná příprava: Během chvilky uvaříte z půl litru mléka neodolatelný dezert, přičemž eshop Sladké potřeby vám spolehlivě nabídne další nezbytné cukrářské potřeby a inspirativní sortiment zahrnující vše na dort.

Parametry a složení

Značka: DR. OETKER | EAN: 8584002009480

Složení: kukuřičný škrob, glukózový sirup, koncentrát z mangového pyré 0,5%, kurkuma mletá 0,5% (Curcuma longa), přírodní aroma, barvivo (karoteny)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 356 kJ/84 kcal, tuky 1,3 g (z toho nasycené 0,9 g), sacharidy 15 g (z toho cukry 9,4 g), bílkoviny 2,7 g, sůl 0,12 g

Upozornění: Může obsahovat stopy MLÉKA, VAJEC a LEPKU.

Použití: Obsah sáčku dobře rozmícháme v 1/3 připraveného mléka. Do zbylých 2/3 přidáme 3 polévkové lžíce cukru (30 g) a mléko přivedeme k varu. Do vroucího mléka vlijeme připravenou směs a za stálého míchání povaříme ještě asi 1 minutu. Hotový puding nalijeme do misek nebo formiček vypláchnutých studenou vodou a necháme ztuhnout.

Kategorie: Puding a dezerty v prášku
EAN: 8584002009480
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

Puding s citrónovou příchutí 38g
17 Kč
Měrná cena: 44,74 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8584002008674
Premium puding Extra karamel 40g
💰 AKCE
16 Kč
(–11 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8584002005024
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
9055500081166
88f78debc4527caba5be1f87dfd06cbc
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352169
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Jahodová smetanová náplň 50g s kousky
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072626293
Premium Puding s příchutí Pumpkin Spice (dýňový se skořicí) 40 g
19 Kč
Měrná cena: 47,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
8584002510061
5934f2b0b1a57ff74f8cb05e675ad3e5
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809042355
Dobrá a hotová dezertní omáčka Vanilka 500 ml
💰 AKCE
59 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 11,80 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4311501676479