Směs na MAKRONKY 300g | Macarons mix

136 Kč Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
136 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
129 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na MAKRONKY 300g | Macarons mix
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vykouzlete dokonalé makronky jako z francouzské cukrárny

Cukrářské potřeby od Cake Masters vám přinášejí profesionální řešení pro pečení neodolatelných dezertů. S touto směsí připravíte precizní makronky, které povýší váš narozeninový dort na luxusní hostinu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální jednoduchost: Stačí přidat 70 g bílků a během pár minut vytvoříte základ pro ikonické francouzské makronky.

Profesionální vzhled: Ideální volba pro cukrářské potřeby v každé domácí kuchyni, se kterou dosáhnete vyhlášené textury.

Kreativní variabilita: Směs můžete doladit dle své fantazie a vyzkoušet třeba potravinářské aroma pro ještě intenzivnější zážitek.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712337895

Složení: Cukr, rýžový škrob, MANDLOVÁ MOUKA (OBSAHUJE OŘECHY), modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob, PROTEIN, RÝŽOVÉ PROTEINY, barvivo: E 171; Aroma, regulátor kyselosti: E575. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJOVÉ SLOŽKY a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 406 kcal, tuky 4,3 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,39 g), sacharidy 88 g (z toho cukry 79 g), protein 3,5 g, sůl 0,02 g.

Při práci s těstem doporučujeme využít také kvalitní cukrářský sáček pro dokonalé tvarování přímo na plech.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712337895
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

silikonova podlozka na peceni makronek 42x295cm 20210923132341269939423
💰 AKCE
219 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
SIL-22
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
89 Kč
Měrná cena: 19,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809043420
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337826
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 15,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366772
17520 CM175200
Z NĚMECKA 🇩🇪
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375200