Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters

110 Kč Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalý čokoládový korpus snadno a rychle

Upečte si dort jako z vyhlášené cukrárny přímo u vás doma. S touto prémiovou směsí od Cake Masters dosáhnete vždy nadýchaného a vláčného výsledku, který tvoří základ pro každý poctivý narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální kvalita: Směs je navržena pro snadné a spolehlivé pečení, se kterým zazáříte před každou návštěvou.

Univerzální použití: Připravíte z ní nejen klasické dorty, ale i lehké rolády nebo sušenkové korpusy dle vlastní fantazie.

Vše pro váš úspěch: V našem eshop Sladké potřeby najdete vše na dort od forem až po zdobení, aby byl výsledek vždy dokonalý.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712337826

Složení: Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, PŠENIČNÝ ŠKROBU, kakaový prášek, emulgátory: E 472b (estery kyseliny mléčné s mono- a diglyceridy mastných kyselin), E 477 (estery mastných kyselin s propylenglykolem); SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, kypřící látky: E 450 (difosfáty), E 500 (uhličitany sodné); Sůl; Zahušťovadlo: E 415 (xanthanová guma).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1546 KJ / 369 kcal, tuky 0,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 81,19 g (z toho cukry 35 g), protein 6,99 g, sůl 0,5 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712337826
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374982
Sáček na perníčky
Z NĚMECKA 🇩🇪
165 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347405
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
263 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
191 Kč
Měrná cena: 37,45 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347368
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375194
Směs na větrníky
Z NĚMECKA 🇩🇪
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348440