Směs na TŘENÉ LINECKÉ cukroví 575g /17520CM

113 Kč Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na TŘENÉ LINECKÉ cukroví 575g /17520CM
17520 CM175200
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé linecké cukroví snadno a rychle

Získejte profesionální výsledek: S touto prvotřídní směsí od Cake Masters povýšíte své pečení na novou úroveň a připravíte křehké cukroví, které si zamiluje celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Jedinečná chuť a textura: Směs je navržena pro přípravu třeného lineckého cukroví, které se rozplývá na jazyku a je ideální pro sváteční narozeninový dort nebo čajové pečivo.

Kompletní řešení: Balení obsahuje vše potřebné včetně jemné kakaové polevy, díky čemuž jsou naše cukrářské potřeby zárukou úspěchu i pro začátečníky.

Kreativita v kuchyni: Těsto můžete snadno vytvarovat pomocí zdobicí sady a vytvořit tak originální tvary pro vše na dort a pečení, co potřebujete.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712375200

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ mouka, škrob (včetně PŠENICE), cukr, prášek do pečiva (difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, aroma. Poleva: cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový, bambucký), nízkotučný kakaový prásek (20 %), LAKTÓZA, emulgátor lecitiny.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 290 KJ / 501 kcal, tuky 29,9 g (z toho celkem mastné kyseliny 19 g), sacharidy 52 g (z toho cukry 19 g), protein 5,8 g, sůl 0,5 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712375200
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390616
Screenshot 5.png
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712377686
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
Směs na větrníky
Z NĚMECKA 🇩🇪
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348440
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351