Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters

128 Kč Měrná cena: 16 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
128 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
122 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalé kynuté těsto jako z vyhlášené cukrárny

Užijte si pečení bez zbytečného stresu s profesionální směsí od Cake Masters. Tato vysoce kvalitní směs vám umožní připravit vláčné a nadýchané dorty i koláče, které budou chutnat přesně jako od mistra pekaře.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek: S naší směsí dosáhnete perfektní struktury těsta, která je ideální pro tradiční narozeninový dort nebo ovocné koláče.

Maximální úspora času: Připravte si základ pro pečení během pár minut a věnujte více času kreativnímu zdobení, které u nás na eshop Sladké potřeby hravě zvládnete.

Všestranné využití: Směs je skvělým pomocníkem pro každého cukráře, stačí jen pár surovin a kvalitní cukrářské potřeby z naší nabídky.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712360244

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, droždí, sůl, kukuřičný škrob, PŠENIČNÝ LEPEK, emulgátor: E 481 (stearoyl-2-laktylát sodný), dextróza, příchutě, kurkuma.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1390 KJ / 332 kcal, Tuky 16 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,6 g), Sacharidy 42 g (z toho cukry 24 g), Bílkoviny 4,99 g, Sůl 0,7 g.

Tip pro vás: Pokud hledáte vše na dort, prohlédněte si naši aktuální nabídku forem a zdobících špiček pro dokonalý finiš.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712360244
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712337895
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪
188 Kč
Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712351068
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347429
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
89 Kč
Měrná cena: 19,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809043420