Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g Cake Masters

92 Kč Měrná cena: 15,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g Cake Masters
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Upečte si dokonalý jablečný koláč jako z cukrárny

Užijte si domácí pečení bez zbytečného stresu. S touto prémiovou směsí od Cake Masters vykouzlíte nadýchaný jablečný drobenkový koláč, který provoní celou vaši kuchyni a stane se hvězdou každého odpoledne.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek: S naší směsí bude příprava na narozeninový dort nebo nedělní moučník otázkou chvilky.

Kvalitní suroviny: Vsaďte na léty prověřené cukrářské potřeby, které zajistí vždy perfektní strukturu těsta.

Kreativita bez mezí: Přidejte do těsta nasekané ořechy nebo rozinky a vytvořte si vše na dort přesně podle vašich představ.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712366772

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, škrob (včetně PŠENICE), pečicí síla (difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, aroma. Směs glazury: Cukr, KUŘECÍ PROTEIN, okyselovač: kyselina citronová.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1358 KJ / 378 kcal, tuky 0,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 85,2g (z toho cukry 50,6 g), protein 5,6 g, sůl 0,4 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712366772
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
65924a93d26122372378dec4a226b8e9
241 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514036
Screenshot 5.png
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712377686
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375194
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
263 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889
17520 CM175200
Z NĚMECKA 🇩🇪
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375200
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
89 Kč
Měrná cena: 19,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809043420
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 25,89 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374944