RUF

Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g /17524CM

89 Kč Měrná cena: 19,78 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g /17524CM
RUF
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé linecké cukroví podle rakouské tradice

Užijte si pečení bez zbytečného stresu: S touto prémiovou směsí RUF získáte základ pro ty nejkřehčí dorty a sušenky, které provoní celou vaši kuchyni.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Autentická chuť: Dopřejte si kvalitu originální rakouské receptury, díky které bude vaše pečení vždy profesionální a chutné.

Snadná příprava: Příprava těsta je neuvěřitelně rychlá a intuitivní, což oceníte při přípravě na narozeninový dort nebo sváteční pohoštění.

Kreativní zdobení: Využijte naše vykrajovátka nebo zdobicí potřeby a vytvořte mistrovské dílo, pro které je vše na dort dostupné na našem webu.

Kompletní sortiment: Váš eshop Sladké potřeby vám nabízí vše potřebné, abyste si cukrářské potřeby pro dokonalý výsledek vybrali na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: RUF | EAN: 4002809043420

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, PŠENIČNÝ škrob, prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), sůl, škrob, aroma. Může obsahovat stopy OŘECHŮ, VEJCE, SÓJE a MLÉKA.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2048 KJ / 489 kcal, tuky 25 g (z toho celkem mastné kyseliny 15 g), sacharidy 59 g (z toho cukry 20 g), protein 6,2 g, sůl 0,37 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4002809043420
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na větrníky
Z NĚMECKA 🇩🇪
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348440
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪
188 Kč
Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712351068
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390616
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 25,89 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374944
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375194
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941