SADA na vánoční jablečné cupcakes a korpusy, SKOŘICOVÉ POKUŠENÍ 300g /sada s košíčky 16928CM

124 Kč Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
124 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
118 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SADA na vánoční jablečné cupcakes a korpusy, SKOŘICOVÉ POKUŠENÍ 300g /sada s košíčky 16928CM
16928 CM169280
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vyčarujte dokonalé vánoční cupcakes během chvilky

Užijte si pečení s radostí: Tato unikátní sada pro přípravu jablečných cupcakes přináší do vaší kuchyně vůni skořice a poctivé domácí pohody, kterou si zamiluje celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní řešení: V balení najdete vše potřebné včetně papírových košíčků, rozinek i lahodného skořicového cukru pro přípravu narozeninového dortu nebo svátečního dezertu.

Profesionální výsledek: S naší směsí dosáhnete nadýchaného korpusu, který vypadá jako z prestižního eshopu Sladké potřeby.

Kreativní pečení: Stačí přidat čerstvé jablko a naše vše na dort produkty pro ještě bohatší zdobení, které nadchne každou návštěvu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712369285

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, PŠENIČNÝ ŠKROB, SLADKÁ SYROVÁTKA, modifikovaný škrob, kypřící látky (difosfáty, uhličitany sodné), aroma, jedlá sůl, skořice, rozinky. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJE a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty: Energie 1513 KJ / 362 kcal, tuky 21 g (z toho celkem mastné kyseliny 2,6 g), sacharidy 40 g (z toho cukry 20 g), protein 4,2 g, sůl 0,7 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712369285
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
8b5a2ed73e742fe659ffe28b8b23c31e
404 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313526
Vařená náplň ořechová 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390456
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809037696
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
80 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
6a6b933e9cd78cc8d99ac37282591bf7
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318832