Vánoční cukrové sypání na cukroví X-Mas 100 g

89 Kč Měrná cena: 890 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vánoční cukrové sypání na cukroví X-Mas 100 g
Sladké sypání na vánoční cukroví
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vánoční kouzlo ve vašem pečení s ozdobným sypáním

Proměňte domácí pečení v umělecké dílo: S tímto prémiovým cukrovým sypáním od Cake Masters dodáte svým výtvorům pravou sváteční atmosféru během okamžiku. Vše pro váš dokonalý narozeninový dort nebo tradiční cukroví najdete právě u nás v eshop Sladké potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Designová rozmanitost: Balení obsahuje hravou kombinaci bílých sněhových vloček, zlatých hvězdiček a pestrých perliček, díky kterým bude každý váš dezert vypadat jako z cukrárny.

Snadná aplikace: Zdobení je maximálně jednoduché a rychlé, což oceníte zejména tehdy, když připravujete dorty pro celou rodinu.

Maximální efekt: S naším sypáním získáte vše na dort, co potřebujete k tomu, aby vaše pečení zářilo na každém svátečním stole.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712362521

Složení: Cukr, ŠKROB (Z PŠENICE/KUKUŘICE) (OBSAHUJE LEPEK), glukózový sirup, palmový tuk, rýžová mouka, bramborový škrob, kukuřičný škrob, potravinářská barviva: E 101 (riboflaviny), E 120 (karmín), E 131 (Patentblau V) , E 172 (oxidy a hydroxidy železa), E 173 (hliník), E 555 (křemičitan hlinditodraselný); Nátěrová látka šelak, včelí vosk bílý; rostlinný tuk, želatina (z vepřového masa), rostlinný olej (palma olejná), přírodní vanilkové aroma, extrakt z kořene kurkumy.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 381 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712362521
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526