Zdobení na cukroví, dorty - FROZEN - vánoční mix, Německo 80g

110 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - FROZEN - vánoční mix, Německo 80g
17414 CM174141
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své zimní pečení v umělecké dílo s vánočním mixem FROZEN

Zaujměte své hosty profesionálním vzhledem cukroví: S tímto exkluzivním zdobením od Cake Masters dodáte každému výtvoru nezaměnitelný šmrnc, který vykouzlí úsměv na tváři každému milovníkovi sladkostí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Ideální volba pro každého, kdo chce povýšit domácí dorty na úroveň mistrovských děl.

Všestranné použití: Skvěle poslouží při zdobení, které vyžadují precizní cukrářské potřeby pro doladění detailů.

Rychlý efekt: Stačí špetka a váš narozeninový dort nebo cukroví získá ten pravý sváteční nádech.

Kvalita od profesionálů: V našem eshop Sladké potřeby najdete vše na dort pro vaše kreativní pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374142

Složení: Cukr, škrob (PŠENICE, kukuřice, brambory), glukózový sirup, pufovaná rýže, dextróza, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, rýžová mouka, moučkový cukr, rostlinný tuk, palmový tuk, barvivo: E 100, E 131, E 132 , E 133, E 171, E 172, E 173, E 174, E 555, želatina (vepřové, hovězí), rostlinný olej (palmový, kokosový, řepkový), aroma, přírodní vanilkové aroma, sůl, okyselovač: kyselina citronová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1651 KJ / 392 kcal, tuk 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374142
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798