Zdobení na cukroví, dorty - ŽLUTÝ CUKR, Německo 100g

74 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ŽLUTÝ CUKR, Německo 100g
Zdobení na cukroví, dorty - ŽLUTÝ CUKR, Německo 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v zářivá umělecká díla

Dodejte domácímu pečení profesionální šmrnc díky žlutému slídovému cukru. Tento prémiový produkt z Německa vytvoří na vašich výtvorech jedinečný zlatavý lesk, který rozzáří každý narozeninový dort i sváteční cukroví.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Slídový cukr dodá vašim sladkostem luxusní třpyt, díky kterému budou vaše dorty vypadat jako z luxusní cukrárny.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zaručuje, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy v perfektním stavu a připraveny k okamžitému použití.

Univerzální využití: Ideální volba pro každého, kdo hledá vše na dort, a chce při zdobení dosáhnout profesionálního výsledku bez námahy.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346484

Složení: Cukr, rostlinný tuk (kokos), barvivo: E 172, nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1703 KJ / 401 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Objednejte si toto zdobení ještě dnes na našem eshop Sladké potřeby a pozvedněte své pečení na novou úroveň.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346484
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848