Cukrářské perličky - drobné - ZELENÉ, Německo 80g

115 Kč Měrná cena: 191,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
109 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářské perličky - drobné - ZELENÉ, Německo 80g
14659 CM146591
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dortům dokonalý šmrnc se zelenými perličkami

Proměňte obyčejné pečení v profesionální umění: S těmito cukrářskými perličkami od Cake Masters získá každý narozeninový dort nebo sladký dezert neodolatelný vzhled, který nadchne všechny hosty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Precizní dekorace: Drobné perličky o průměru 3 mm jsou ideální volbou pro detailní zdobení, které nabízejí naše cukrářské potřeby.

Vysoká kvalita: Díky praktické uzavíratelné dóze zůstane vaše cukrové sypání stále čerstvé pro jakékoliv další pečení.

Kreativní svoboda: Doplňte svůj narozeninový dort o jedinečné detaily a objevte vše na dort, co nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346590

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Výživové hodnoty na 100 g: energie 1655 kJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346590
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768