Zdobení na cukroví, dorty - POSLEDNÍ POLIBEK, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - POSLEDNÍ POLIBEK, Německo 80g
17427 CM174271
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s cukrovým zdobením Poslední polibek

Proměňte pečení v zábavu: Vdechněte svým sladkým výtvorům unikátní vzhled pomocí prémiového zdobení, které na vašich dortech a cukroví okamžitě vynikne.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S tímto zdobením vytvoříte dokonalý narozeninový dort, který bude středem pozornosti každé oslavy.

Univerzální použití: Naše cukrářské potřeby jsou navrženy tak, aby usnadnily každé pečení od drobných dezertů až po velké svatební torty.

Jednoduchost v kuchyni: V našem eshop Sladké potřeby najdete vše na dort, co vám pomůže vykouzlit profesionální výsledek během okamžiku.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374272

Složení: Cukr, dextróza, pufovaná rýže, škrob (PŠENICE, kukuřice, brambory), rýžová mouka, glukózový sirup, cukrový sirup, moučkový cukr, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), barviva: E 120, E 122, E 133, E 162, E 171, E172, E174, koncentrát šťávy z červené řepy, palmový tuk, leštící látka: šelak, rostlinný tuk, aroma, přírodní vanilkové aroma, okyselovač: kyselina citronová, extrakt z kořene kurkumy, sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374272
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
Cukrové hvězdičky žluté 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007109
65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906