Zdobení na cukroví, dorty - MOTÝLÍ TANEC, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MOTÝLÍ TANEC, Německo 80g
17416 CM174161
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecká díla s cukrovým zdobením Motýlí tanec

Potřebujete, aby vaše pečení vypadalo jako z luxusní cukrárny? S naším exkluzivním zdobením od Cake Masters vytvoříte během vteřiny úchvatný narozeninový dort nebo jemné cukroví, které okouzlí každého hosta.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Unikátní mix motivů dodá vašim výtvorům eleganci, kterou nabízejí pouze špičkové cukrářské potřeby.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné dávkování, kdykoliv budete doma využívat vše na dort pro kreativní zdobení.

Maximální univerzálnost: Zdobení je ideální pro sváteční dorty, cupcakes i drobné cukroví, které díky němu získá nezaměnitelný šmrnc.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374166

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, cukrový sirup, cukr, pufovaná rýže, dextróza, rýžová mouka, Pfl. olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), pl. tuk (palmový), Barvy: E100, E101, E120, E122, E132, E133, E171, E174; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; barva. Jídlo (ředkvička, černý rybíz, citron); barva (pravý karmín, karoten, kurkumin), nat. aroma, povlak: šelak, včelí vosk; emulgátor: lecitiny; Vysoce odtučněný kakaový prášek, sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 400 kcal, tuk 2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g), sacharidy 95 g (z toho cukry 86 g), protein 0,8 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374166
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
12566 CM125660
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325663
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477