Cukrářské perličky - drobné - DUHOVÝ MIX, Německo 80g

114 Kč Měrná cena: 190 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářské perličky - drobné - DUHOVÝ MIX, Německo 80g
14658 CM146581
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý dort v zářivé umělecké dílo

Dodejte svým výtvorům profesionální šmrnc: Cukrářské perličky v duhové barvě jsou přesně to, co vaše domácí pečení potřebuje, aby okamžitě upoutalo pozornost na každé oslavě.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý vzhled: Drobné cukrové kuličky o průměru 3 mm dodají vašemu dortu hravost a styl, který milují děti i dospělí.

Vysoká kvalita: S těmito perličkami z nabídky eshop Sladké potřeby bude zdobení hračka a vaše narozeninový dort získá luxusní nádech.

Maximální kreativita: Pro kompletní zdobení vyzkoušejte perličky kombinovat s jedlými třpytkami či posypy a doplňte tak své cukrářské potřeby o další nezbytnosti.

Praktické balení: Díky uzavíratelné dóze zůstane vše na dort v perfektním stavu pro další pečení a vaše kuchyně bude vždy připravena na tvoření.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346583

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (E 124 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346583
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Čokoládová dekorace zelené lístky 18ks
110 Kč
Měrná cena: 6,11 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003142
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798