Zdobení na cukroví, dorty - STŘÍBRNÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - STŘÍBRNÝ MÁČEK, Německo 90g
MÁČEK STŘÍBRNÝ
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte domácí pečení v oslnivý cukrářský zážitek se stříbrným máčkem

Potřebujete, aby vaše dezerty zářily na každé oslavě? S tímto prémiovým stříbrným máčkem od Cake Masters získá vaše narozeninový dort nebo jemné cukroví profesionální vzhled během okamžiku. V našem eshop Sladké potřeby víme, že na detailech záleží.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Drobný stříbrný máček o průměru 1 mm dodá každému výtvoru luxusní nádech a dokonalý lesk.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné zdobení, ať už tvoříte dorty nebo drobné sladkosti.

Kreativní svoboda: Ideální volba pro každého, kdo hledá vše na dort pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry při pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346712

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346712
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667