Silikonová forma Cesil Rámeček oválný a srdíčka ▹

119 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
119 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
113 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Silikonová forma Cesil Rámeček oválný a srdíčka ▹

Detailní popis produktu

Rozměr rámečku: 8 x 6 cm

Použití: Do formičky natlačíme modelovací hmotu, která nesmí z formičky vystupovat. Pak na cca 10 minut vložíme do mrazáku. Poté hmotu vytlačíme ven. Výlisek necháme oschnout neboť se vlivem rozdílu teplot orosí.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 8682397818684
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7f781587b529c16aa3971833a90499c9
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5999566811463
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
112 Kč
Měrná cena: 44,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5999566811555
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290