Cukrové perly stříbrné malé 1kg

1 077 Kč Měrná cena: 107,70 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 077 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 023 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perly stříbrné malé 1kg
Cukrové perly stříbrné malé 1kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr (81%), kukuřičný škrob, rýžový škrob, maltodextrin, barvivo E174. Nepochází z geneticky modifikovaných surovin.

Rozměr: 4 - 5 mm

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1516 kJ/366 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 97,7 g (z toho cukry 82,6 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,018 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 8009293129384
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule světle modré 7ks
220 Kč
Měrná cena: 31,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704695
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000004142
Čokoládové koule bílo-černo-zlaté 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705487
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000979786
Čokoládové koule bílo-fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705517
Čokoládové koule bílo-zlaté 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494
Čokoládové koule bílé 7ks
198 Kč
Měrná cena: 28,29 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704701
Čokoládové koule růžové trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721944