Cukrové sypání na dorty a cukroví Candy World 80 g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové sypání na dorty a cukroví Candy World 80 g
Cukrové sypání na dorty a cukroví Candy World 80 g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte narozeninový dort jako od profesionála během vteřiny

Proměňte domácí pečení v umělecké dílo s cukrovým sypáním Candy World. Toto pestré zdobení dodá vaše cukroví i dorty neodolatelný vzhled, který nadchne každou návštěvu i oslavence.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Kombinace barevných perliček, hvězdiček a korálků pozvedne vaše dorty na úplně novou úroveň.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné cukrářské potřeby používat opakovaně a vždy přesně v takovém množství, jaké potřebujete.

Univerzální využití: Je to zkrátka vše na dort, co potřebujete pro rychlé a efektní dekorování, které zvládne i začátečník při běžné pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382413

Složení: PŠENIČNÝ ŠKROB, cukr, rýžová mouka, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, barviva: E170, E172; aroma, leštící látka: šelak; acidifikátor: kyselina citrónová; sůl, maltodextrin, rostlinný olej (kokos).

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 381 kcal, tuky 1,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g, sacharidy 94,7 g z toho cukry 81,6 g, bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Země původu: Německo. Váš eshop Sladké potřeby vám přináší kvalitu přímo od předního výrobce.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382413
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526