Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters

141 Kč Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Kouzlo Schwarzwaldských dortíků přímo u vás doma

Potěšte své blízké luxusním dezertem, který vypadá jako z vyhlášené cukrárny. S touto kompletní směsí od Cake Masters zvládnete přípravu dokonalých dorty bez zbytečného stresu v kuchyni.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní sada pro pečení: Balení obsahuje vše potřebné včetně směsi, ztužovače krému, čokoládových hoblin a pečicího sáčku pro snadnou práci.

Profesionální výsledek: Snadno vytvoříte elegantní cukrářské potřeby, které ozdobí každý sváteční stůl nebo narozeninový dort.

Maximální kreativita: Stačí jen pár čerstvých surovin a můžete si připravit vše na dort přesně podle své chuti, nebo krém vylepšit oblíbeným likérem.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712366208

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, škrob, nízkotučný kakaový prášek (4,7 %), 4,7 % čokoládové vločky [cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor lecitiny, obalovací látky (šelak, arabská guma)], kypřicí prášek (difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), emulgátory (E 475, E 471), jedlá sůl, aroma. Ztužovač krému: dextróza, maltodextrin, cukr, želatina, zahušťovadla: modifikovaný škrob, xanthanová guma; přírodní aroma. Čokoládové lupínky: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor lecitiny. Může obsahovat stopy VAJEC, MLÉKA a SÓJOVÝCH složek.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1703 KJ / 407 kcal, tuky 19,4 g (z toho nasycené mastné kyseliny 7,1 g), sacharidy 50,4 g (z toho cukry 32,7 g), bílkoviny 6,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712366208
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
d4eed10f38546de4b64826cc41048be6
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809027963
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712337895
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941