Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g Vanilkové rohlíčky bez ořechů

95 Kč Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
95 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
90 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g Vanilkové rohlíčky bez ořechů
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Pečte jako profesionál s dokonalou směsí na vánoční rohlíčky

Vytvořte si sváteční atmosféru v pohodlí domova s touto precizně vyladěnou směsí, díky které bude vaše domácí pečení radostí a sázkou na jistotu. V našem eshopu Sladké potřeby klademe důraz na kvalitu, abyste každý svůj narozeninový dort nebo cukroví posunuli na vyšší úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální úspora času: S touto směsí připravíte tradiční sváteční pečivo během chvilky a bez zbytečného stresu v kuchyni.

Profesionální výsledek: Získejte dokonalou texturu a chuť, které ocení celá rodina, ať už se pouštíte do pečení svátečních moučníků nebo připravujete dorty pro výjimečné příležitosti.

Univerzální základ: Směs je ideální pro kreativní pečení a skvěle si rozumí s kvalitní cukrářské potřeby, které najdete v naší nabídce, kde pořídíte vše na dort a pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712375194

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, škrob (kukuřičný), SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, aroma (vanilin), kypřící látka: E 450 (difosfáty), E 500 (uhličitany sodné); PŠENIČNÝ ŠKROB (OBSAHUJE LEPEK), přírodní citronové aroma.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1891 KJ / 451 kcal, tuky 19 g (z toho celkem mastné kyseliny 11 g), sacharidy 64,4 g (z toho cukry 35 g), protein 5 g, sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712375194
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347429
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 25,89 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374944
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪
188 Kč
Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712351068
Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040