EXTRA Bílá potahovací dortová hmota RENSHAW z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
EXTRA Bílá potahovací dortová hmota RENSHAW z Anglie, 250g
Bílá RENSHAW extra
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte dokonalého vzhledu dortu s extra bílou hmotou Renshaw

Profesionální pečení začíná výběrem kvalitních surovin, které vám usnadní práci a zajistí bezchybný výsledek. Tato prémiová potahovací hmota z Anglie je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé cukrářské potřeby pro dosažení sněhobílého a hladkého povrchu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Excelentní zpracování: Hmota se snadno vyvaluje a díky své elasticitě perfektně přilne na dorty všech tvarů.

Kreativní svoboda: Povrch můžete po potažení snadno dozdobit pomocí prachového lesku nebo airbrush techniky.

Vše pro váš dort: S hmotou Renshaw bude váš narozeninový dort vypadat jako z rukou profesionála, stačí si jen vybrat vše na dort v našem eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301328722

Složení: Cukr, glukózový sirup, palmový olej, zvlhčovadlo (E422), emulgátor (E471), stabilizátory (E413, E466), konzervant (E202), barvivo (E171), přírodní aroma. Upozornění pro alergiky: Vyrobeno v továrně, která zpracovává OŘECHY.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301328722
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
103 Kč
Měrná cena: 41,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143515026
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340601
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
Potahovací hmota na dort tyrkysová
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311710
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CUK000447
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630