Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, tyrkysová Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, tyrkysová Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Potahovací hmota na dort tyrkysová
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý dort jako profesionál s tyrkysovou hmotou PATI PREMIUM

Dosažení bezchybného povrchu dortu nebylo nikdy snazší. Tato exkluzivní německá potahovací hmota vám díky své extrémní elasticitě zajistí precizní výsledek bez trhlin i při potahování složitých narozeninových dortů.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální elasticita: Hmota se při práci téměř nikdy netrhá, což z ní dělá ideální volbu pro začátečníky i zkušené cukráře hledající cukrářské potřeby nejvyšší kvality.

Všestranné použití: Hmota je perfektní nejen na potahování, ale snadno z ní vytvoříte i drobné dekorace jako kytičky, se kterými bude váš narozeninový dort vypadat naprosto neodolatelně.

Snadná manipulace: S tímto produktem zvládnete vše na dort od základního potažení až po jemnou modeláž, přičemž hmota nabízí jemnější chuť, kterou ocení každý milovník sladkého pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311710

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 104, E 133. (* může zhoršit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311710
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301344463
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340649
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
b72d7507586366a455d67d65d54f4bd7
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514340
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579