Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Profesionální růžová hmota pro dokonalé dorty

Vytvořte mistrovské dílo s lehkostí: Tato prvotřídní potahovací hmota RENSHAW PRO přináší do vaší kuchyně ověřenou anglickou kvalitu, díky které bude vaše pečení radostí a výsledný narozeninový dort vypadat jako od profesionála.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální pružnost: Hmota se skvěle vyvaluje a perfektně přilne k povrchu, což oceníte, když hledáte vše na dort pro bezchybný vzhled.

Snadné zdobení: Povrch můžete libovolně dozdobit pomocí prachového lesku či glitrů, které dodají vašim dortům luxusní nádech.

Kreativní možnosti: Pro precizní nanášení detailů doporučujeme použít cukrářský štětec na zdobení nebo airbrush techniku z našeho eshopu Sladké potřeby.

Profesionální výsledek: S touto hmotou získáte hladký povrch, který je základem pro každé úspěšné cukrářské potřeby pro kreativní cukráře.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301340601

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1646 kJ / 388 kcal, tuky 3,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301340601
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
fialová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4250712311666
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CUK000447
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720