Hotový cukrářský krém Malinový 500g, dovoz Německo

152 Kč Měrná cena: 30,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
152 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
144 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotový cukrářský krém Malinový 500g, dovoz Německo
14922 CM149220
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s prémiovým malinovým krémem

Potřebujete zrychlit pečení a dosáhnout profesionálního výsledku? Tento hotový cukrářský krém je ideální volbou pro každého, kdo hledá snadné řešení pro své dorty a touží po lahodné ovocné chuti bez zbytečné námahy.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžité použití: Šetřete čas v kuchyni a soustřeďte se na zdobení díky krému, který je ihned připraven k plnění nebo potahování.

Profesionální konzistence: Krém skvěle drží tvar, takže s ním snadno vytvoříte precizní detaily, které vyžadují kvalitní cukrářské potřeby.

Kreativní variabilita: Jednoduše jej dochuťte pomocí aroma pasty a vytvořte tak vše na dort, co vás napadne.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712349225

Složení: Cukr, rostlinný tuk (slunečnicový), voda, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, malinová dřeň 15 %, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN, aroma, okyselovadlo: kyselina citrónová; ETHYLALKOHOL, extrakt z černého bezu, škrob, přírodní aroma. Může obsahovat stopy VAJEC, MLÉČNÝCH SLOŽEK a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2379 kJ / 572 kcal, tuky 35,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 32,6 g), sacharidy 60,1 g (z toho cukry 60 g), protein 2 g, sůl 0,2 g.

Váš oblíbený eshop Sladké potřeby vám přináší kvalitu pro vaše sladké tvoření.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 4250712349225
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440538
Fruitful pomeranč 2,7kg
568 Kč
Měrná cena: 21,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440552
6184b75686b28fdd34777cab83281e13
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229012111
Hladký jahodový krém Caravella Gran 250g
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874193
b2be61cf972efb02a922943e44771afd
580 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709032
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
Prémiový hotový krém - Karamel s mořskou solí 3 kg (kyblík)
496 Kč
Měrná cena: 16,53 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
02CR006
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
8588007271101
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908