Modrá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g - vanilková

60 Kč Měrná cena: 24 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
60 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
57 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modrá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g - vanilková

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní italská poleva s mlékem na dorty a vánoční cukroví

 

Jak s polevou pracovat pro nejlepší výsledky?

1. Rozpouštění: Vložte pecky do nádoby a tu ponořte do hrnce s horkou vodou. Důležité: voda se nesmí vařit!

2. Míchání: Během rozpouštění polevu pravidelně promíchávejte pro rovnoměrný výsledek.

3. Teplota: Poleva se rozpouští při maximální teplotě 50°C. Pro práci ji temperujte na 25-30°C.

4. Konzistence: Potřebujete řidší polevu? Jednoduše přidejte 100% tuk.

5. Opatrnost: Dbejte na to, aby se do polevy nedostala voda - mohla by ji znehodnotit.

Vaše cukrářské výtvory si zaslouží jen to nejlepší. S modrou polevou Master Martini Caribe s mlékem, dosáhnete profesionálních výsledků snadno a rychle.

Představte si ten moment, kdy se vaši blízcí zakousnou do dokonale nazdobeného cukroví. Jejich oči se rozzáří a vy budete vědět, že jste vybrali správně.

Neztrácejte čas experimenty s méně kvalitními polevami. Vsaďte na ověřenou italskou kvalitu a dopřejte svým cukrářským výtvorům tu nejlepší péči.

Objednejte si modrou polevu Master Martini Caribe s mlékem ještě dnes a proměňte své dezerty v mistrovská díla!

P.S. Pamatujte, že kvalitní suroviny jsou základem úspěchu v cukrařině. Nešetřete na polevě - váš dort či cukroví vám to stonásobně vrátí na chuti a vzhledu!

Složení

cukr, rostlinné tuky (olej z palmových jader, palmový tuk), sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), koncentrovaná spirulina.

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energie 2378 kJ
/ 570 kcal
Tuky 35 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 35 g
Sacharidy 61 g
- z toho cukry 61 g
Bílkoviny 3 g
Vlákniny 4.5 g
Sůl 0.01 g
Země původu:

Itálie

Minimální trvanlivost: viz obal krabičky

Kategorie: Polevy
EAN: 8586018183208
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

90927aaa5439df0d83f4a99a1757d6b0
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515460
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG
16f5a721dd8b9cb49c2b6fd873f117fc
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361248
Pomerančová poleva na cukroví
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Cukrářská jogurtová poleva s jahodovou příchutí 500g
119 Kč
Měrná cena: 23,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001485
Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
98 Kč
Měrná cena: 19,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002307
Bílá cukrářská poleva Zafiro 5kg
881 Kč
Měrná cena: 17,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416765
Tmavá poleva 19% 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007208
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-350