Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g

50 Kč Měrná cena: 20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
50 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
48 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní italská poleva s mlékem na dorty a vánoční cukroví

Objevte tajemství dokonalých dortů a vánočního cukroví!

Představujeme vám bílou mléčnou polevu Master Martini Caribe 250g s mlékem - váš nový nejlepší přítel v kuchyni.

Proč byste měli sáhnout právě po této polevě?

1. Italská kvalita přímo u vás doma
Tato poleva je vyrobena v Itálii, zemi proslulé svým cukrářským uměním. Přinášíme vám to nejlepší z italské cukrařiny přímo do vaší kuchyně!

2. Snadné použití pro profesionální výsledky
Poleva v praktických peckách se snadno rozpouští. Vy sami určujete, kolik polevy potřebujete - žádné plýtvání!

3. Všestranné využití
Ať už zdobíte dort pro narozeninovou oslavu nebo připravujete tradiční vánoční cukroví, tato poleva vám pomůže dosáhnout dokonalých výsledků.

4. Kvalitní suroviny pro výjimečnou chuť
Díky použití kvalitního sušeného mléka získává poleva lahodnou, krémovou chuť, která nadchne i ty nejnáročnější mlsouny.

5. Pro domácí i profesionální cukráře
Ať jste nadšený amatér nebo zkušený profesionál, tato poleva splní všechna vaše očekávání.

Jak s polevou pracovat pro nejlepší výsledky?

1. Rozpouštění: Vložte pecky do nádoby a tu ponořte do hrnce s horkou vodou. Důležité: voda se nesmí vařit!

2. Míchání: Během rozpouštění polevu pravidelně promíchávejte pro rovnoměrný výsledek.

3. Teplota: Poleva se rozpouští při maximální teplotě 50°C. Pro práci ji temperujte na 25-30°C.

4. Konzistence: Potřebujete řidší polevu? Jednoduše přidejte 100% tuk.

5. Opatrnost: Dbejte na to, aby se do polevy nedostala voda - mohla by ji znehodnotit.

Vaše cukrářské výtvory si zaslouží jen to nejlepší. S Mléčnou polevou Master Martini Caribe s mlékem, dosáhnete profesionálních výsledků snadno a rychle.

Představte si ten moment, kdy se vaši blízcí zakousnou do dokonale nazdobeného cukroví. Jejich oči se rozzáří a vy budete vědět, že jste vybrali správně.

Neztrácejte čas experimenty s méně kvalitními polevami. Vsaďte na ověřenou italskou kvalitu a dopřejte svým cukrářským výtvorům tu nejlepší péči.

Objednejte si Mléčnou polevu Master Martini Caribe s mlékem ještě dnes a proměňte své dezerty v mistrovská díla!

P.S. Pamatujte, že kvalitní suroviny jsou základem úspěchu v cukrařině. Nešetřete na polevě - váš dort či cukroví vám to stonásobně vrátí na chuti a vzhledu!

Složení

cukr, plně ztužené rostlinné tuky palmojádrové, sušené odstředěné MLÉKO (8%), LAKTÓZA, emulgátor SOJOVÝ lecitin, vanilinové aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energie 2378 kJ
/ 570 kcal
Tuky 35 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 35 g
Sacharidy 61 g
- z toho cukry 61 g
Bílkoviny 3 g
Vlákniny 4.5 g
Sůl 0.01 g
Země původu:

Itálie

Minimální trvanlivost: viz obal krabičky

Kategorie: Polevy
EAN: 8586018183680
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Jahodová poleva Zafiro 5kg na dorty
1 017 Kč
Měrná cena: 20,34 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438439061
bf2edf6c726ab77cea4712a838bebff5
67 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352763
Mléčná kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
3 129 Kč
Měrná cena: 15,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX39LD-20KG
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
16f5a721dd8b9cb49c2b6fd873f117fc
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361248
146d64798d86416d5fb9483420a05304
102 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008737
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
129 Kč
Měrná cena: 49,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315633
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637