Tmavá poleva 19% 250g

55 Kč Měrná cena: 22 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
55 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
52 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavá poleva 19% 250g

Detailní popis produktu

Dokonale lesklá tmavá poleva pro neodolatelné dezerty

Kvalitní čokoládový základ: Tmavá poleva zajistí vašim sladkým výtvorům elegantní a lesklý vzhled, který vynikne při každém pečení. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší osvědčené cukrářské potřeby a vše na dort pro snadnou práci v kuchyni.

Proč si produkt zamilujete

Všestranné využití: Snadno s ní polijete zákusky i honosný narozeninový dort a při hladkém roztírání vám pomůže cukrářská špatle na polevu.

Kreativní zdobení: Pro jemné linky a dekorování na dorty i drobné cukroví skvěle poslouží zdobicí sáček na zdobení.

Příprava vlastních ozdob: Rozpuštěnou směs můžete snadno nalít do detailních tvarů, jaké nabízí silikonová forma na čokoládu.

Parametry a složení

Značka: FunCakes, Nizozemsko | EAN: 2025000007208 | Hmotnost: 250 g

Složení: cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, kakaový prášek, emulgátor (lecitin E322), emulgátor E476, potravinářské aroma, sůl. Kakaová sušina min. 13%

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2309 kJ/550 kcal, tuky 36,68 g (z toho nasycené 33,43 g) sacharidy 47,86 g (z toho cukry 47,82 g), vláknina 6,36 g, bílkoviny 3,8 g, sůl 0,06 g

Upozornění: Případný bílý povlak je přirozený jev, který nemá vliv na kvalitu a bezpečnost. Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, MLÉKA, OŘECHŮ a LUPINY.

Kategorie: Polevy
EAN: 2025000007208
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
285fe6fab720554b5d63cb24ac054ba5
37 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024207
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
97 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004100
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005538
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
129 Kč
Měrná cena: 49,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315633
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-350
Jahodová poleva Zafiro 500g
113 Kč
Měrná cena: 22,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008676
98e1402e1131975abfccb81b46cb7a6e
1 078 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416734
bf2edf6c726ab77cea4712a838bebff5
67 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352763
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798