Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

93 Kč Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s profesionální hmotou RENSHAW

Potřebujete, aby vaše dorty vypadaly jako z rukou mistra cukráře? Tato oranžová potahovací hmota od britské legendy RENSHAW vám zajistí hladký a pružný povrch, který je pro precizní pečení naprosto klíčový.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Hmota se snadno vyvaluje a na dortu vytváří bezchybný, sytě oranžový povrch, který okouzlí každého hosta.

Kreativní možnosti: Povrch můžete po ztuhnutí snadno dozdobit pomocí prachové barvy nebo zvýraznit pomocí airbrush techniky.

Všestranné použití: Tato hmota z našeho eshop Sladké potřeby je ideální pro modelování figurek i potahování korpusů, kdy stačí jen kvalitní váleček na fondán.

Kompletní servis: U nás najdete vše na dort, co pro svou práci vyžadují náročné cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301326308

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301326308
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040452837
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
fialová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4250712311666
hnědá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311697
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
33217185c86d04e02d8b63d7eeb7246b
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5709521044597
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337765