Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s profesionální hmotou Renshaw

Proměňte své pečení v mistrovské dílo s touto exkluzivní modrou potahovací hmotou, která vám dodá výsledky jako z luxusní cukrárny. Tato britská receptura je mezi cukráři vyhlášená pro svou elasticitu a hladký finiš, díky čemuž bude váš narozeninový dort vypadat naprosto precizně.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Hmota je ideální pro tvorbu hladkých a esteticky čistých povrchů, které posunou vaše dorty na novou úroveň.

Neomezené kreativní možnosti: Povrch můžete snadno dozdobit pomocí cukrářské potřeby pro efektní lesk či stínování.

Snadná práce: Pružná konzistence z našeho eshop Sladké potřeby vám zajistí pohodlné potahování i složitějších tvarů.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301326292

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Nutriční informace na 100 g: Energie 1646 KJ / 388 kcal, tuky 3,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301326292
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
103 Kč
Měrná cena: 41,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143515026
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
Sněhově bílá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
9789048307355
Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
b72d7507586366a455d67d65d54f4bd7
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514340