Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, hnědá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, hnědá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
hnědá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dopřejte svým dortům profesionální vzhled s hmotou PATI PREMIUM

Proměňte pečení v umělecký zážitek: Tato německá potahovací hmota je tajnou zbraní pro každého, kdo miluje cukrářské potřeby nejvyšší kvality a chce dosáhnout dokonale hladkého povrchu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota se při práci netrhá a snadno se vyvaluje na tenký plát, což usnadňuje vše na dort připravit jako od profesionála.

Všestranné využití: Je ideální na precizní potahování i na jemnou modeláž drobných ozdob, které váš narozeninový dort posunou na vyšší úroveň.

Jednoduchá práce: Díky své konzistenci je hmota vhodná i pro začátečníky, kteří s ní snadno ozdobí dorty bez obav z popraskání.

Kreativní zdobení: Hmota výborně drží tvar a v našem eshop Sladké potřeby k ní snadno dokoupíte vše pro barvení a cukrářské potřeby pro finální dekoraci.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311697

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 172.

Nutriční informace na 100g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311697
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
Bílá RENSHAW extra
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328722
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Modrá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324000
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
fialová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4250712311666
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089