Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, baby modrá

91 Kč Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, baby modrá
Modrá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte cukrářské dokonalosti s baby modrou hmotou Pati Premium

Získejte profesionální výsledek: Tato prémiová potahovací hmota je splněným snem pro každé pečení, protože nabízí extrémní elasticitu a snadnou práci i pro začátečníky. Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort, který bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální elasticita: Hmota se při potahování téměř netrhá a zajistí dokonale hladký povrch pro vaše dorty.

Snadná modelace: S hmotou se pracuje skvěle i při výrobě drobných ozdob, k čemuž využijete kvalitní cukrářské potřeby z naší nabídky.

Profesionální vzhled: Díky vysoké kvalitě surovin dosáhnete špičkového výsledku, který posune vše na dort na zcela novou úroveň.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712324000

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barviva: E 133.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712324000
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
Bílá RENSHAW extra
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328722
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301344463
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337765