Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, růžová

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, růžová
Potahovací hmotn na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte cukrářské dokonalosti s růžovou hmotou PATI PREMIUM

Profesionální výsledek na dosah ruky: Tato německá potahovací hmota vám usnadní pečení a zajistí, že každý narozeninový dort bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota se při práci téměř netrhá, což ocení začátečníci i pokročilí při vytváření precizních dorty.

Univerzální použití: S naší hmotou z nabídky cukrářské potřeby snadno vytvoříte nejen hladký potah, ale i jemné dekorace a kytičky.

Špičková kvalita: Tato hmota z kategorie vše na dort chutná méně sladce a skvěle se kombinuje s potravinářskými barvivy.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311727

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barviva: E 133.

Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ/392 kcal, tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), proteiny 0 g, sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311727
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
růžová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311642
97dc3354b12f407209c75f2614b0c4e4
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143514753
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
195b052c2c4c3f38a8404fdeae9925d7
💰 AKCE
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514470
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951