Sada formiček na bordury 3 ks Cake Masters /16045 Německá kvalita

Položka byla vyprodána…
98 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
98 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
93 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sada formiček na bordury 3 ks Cake Masters /16045 Německá kvalita
Sada na dortové bordury
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Modelovací pomůcky pro cukráře - 3 ks šablon na výrobu bordur k dekoraci dortu

Pomocí těchto vykrajovátek na bordury můžete vytvořit nádherné zdobené okraje dortů z fondánu nebo marcipánu, ty pak můžete obtočit kolem dortu (zvláště skvělé pro narozeninové a svatební dorty). Tato sada se skládá ze tří různých modelů, které se svými vzory skvěle doplňují. Detailní rozměry výsledných bordur na dorty najdete v tabulce níže.

Obsah balení:

3 x vykrajovátko na zdobení dortu

Specifikace:

všeobecné využití v cukrářské výrobě, převážně modeláže

kód výrobce: DF0507

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 4260412245079
Rozměry - délka: 245 mm
Rozměry - šířka řezu: 240 x 20 mm
Rozměry - hloubka: 3 mm
Počet kusů v balení: 3 ks
Material: Plast
Země původu: Německo
Vhodné do myčky nádobí: Ano
Pro opakované použití: Ano
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566811494
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
6427281100023
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999566811548
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811463
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
8436040455555
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
5999566811524
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315