Jedlé lepidlo 80g Cake Masters Light - bez cukru

68 Kč Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
68 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
65 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jedlé lepidlo 80g Cake Masters Light - bez cukru
Jedlé lepidlo pro cukráře
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Profesionální fixace pro dokonalé dorty

Získejte jistotu při zdobení: S jedlým lepidlem Cake Masters bude vaše pečení hračka a každý narozeninový dort bude držet přesně tak, jak má.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Pevné spojení: Ideální pro spolehlivé lepení ozdob z cukrářské hmoty, marcipánu či královské polevy.

Maximální efektivita: Díky vysoké koncentraci je lepidlo velmi úsporné a stačí nanést jen tenkou vrstvu pro okamžitou fixaci.

Snadná manipulace: Praktické balení vám usnadní pečení a umožní tvořit složité dekorace, které na dortu vydrží po celou oslavu.

Vše pro profíky: Objevte cukrářské potřeby, se kterými bude vše na dort vypadat jako z rukou profesionála.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4061672004246

Složení: voda, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza; okyselovadlo: kyselina citronová.

Výživové hodnoty na 100 g: energie 21 kJ / 5 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

305875454f533f78932b10de1e376d04
303 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005003
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130
Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Měrná cena: 334,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402468
Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
renshaw extra white marsmallow 1kg
Z NĚMECKA 🇩🇪
312 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328395
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
10880 CM108800
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 33,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308802
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390401
Náplň s příchutí vanilky 1kg
134 Kč
Měrná cena: 13,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-101501
10359 CM103591
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712303593
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311501703724