Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..

123 Kč Měrná cena: 25,89 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
123 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
117 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Upečte dokonalý čokoládový dezert snadno a rychle

Toužíte po vláčném čokoládovém dortu, který chutná jako z prvotřídní cukrárny? S naší kompletní směsí od Cake Masters zvládnete pečení levou zadní a získáte výsledek, který nadchne každého milovníka sladkého.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní řešení: V balení najdete vše potřebné včetně kvalitní tukové polevy, díky čemuž je vše na dort připraveno během okamžiku.

Profesionální výsledek: Směs je navržena pro snadné pečení v troubě i v domácí pekárně a zaručuje vždy vláčnou texturu.

Kreativita v kuchyni: Hotové těsto můžete snadno vylepšit vlastními surovinami, jako jsou oříšky či ovoce, a vytvořit tak originální narozeninový dort.

Prověřená kvalita: Na náš eshop Sladké potřeby vybíráme jen ty nejlepší ingredience, které vám usnadní práci s cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374944

Složení: Směs na pečení: cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (5,6 %), čokoládové vločky 4,7 % [cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor lecitiny, leštící látky (šelak, arabská guma)] , prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypřící látka uhličitan sodný), emulgátory (E 475, E 471), sůl, aroma. Kakaová poleva s obsahem tuku (15,8 %): cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový, bambucký), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (20 %), LAKTÓZA, emulgátor lecitiny.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1390 KJ / 332 kcal, tuky 16 g (z toho celkem mastné kyseliny 3,6 g), sacharidy 42 g (z toho cukry 24 g), protein 4,99 g, sůl 0,7 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712374944
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040
Směs na větrníky
Z NĚMECKA 🇩🇪
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348440
Sáček na perníčky
Z NĚMECKA 🇩🇪
165 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347405
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375194
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪
188 Kč
Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712351068
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208