Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters

121 Kč Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
121 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
115 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters
Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Pečte jako profesionálové s čokoládovou směsí Cake Masters

Užijte si snadné pečení, díky kterému budou vaše dorty chutnat jako z vyhlášené cukrárny. S touto prémiovou směsí od Cake Masters vykouzlíte dokonalý základ pro jakýkoliv narozeninový dort během pár minut.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální rychlost: Stačí přidat vejce a vodu, vyšlehat a můžete začít s pečením, které zvládne každý začátečník.

Profesionální výsledek: Získáte nadýchaný korpus s bohatou čokoládovou chutí, který si zamiluje celá vaše rodina.

Kreativní základ: Hotový korpus je ideální pro další cukrářské potřeby, jako jsou krémy nebo ovocné náplně, které nakoupíte na našem eshopu Sladké potřeby.

Snadná příprava: Pro ještě lepší výsledek využijte vše na dort, co nabízíme v našem sortimentu pro perfektní tvar pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712347429

Složení: Směs na pečení: 34% čokoládový prášek (cukr, kakaový prášek), cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, škrob (včetně PŠENICE), prášek do pečiva [kyselina (glukono-delta-lakton, difosfáty), kypřící látka hydrogenuhličitan sodný], emulgátory (E 472b, E 472a), glukózový sirup, SUŠENÉ KUŘECÍ BÍLKY, SUŠENÉ ODTUČENÉ MLÉKO, zahušťovadlo xanthan. Dekorativní sníh (2,4 %): cukr.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1602 KJ / 379 kcal, tuky 4,9 g (z toho celkem mastné kyseliny 3,9 g), sacharidy 76,2 g (z toho cukry 52,1 g), protein 5,8 g, sůl 1,3 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712347429
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
Sáček na perníčky
Z NĚMECKA 🇩🇪
165 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347405
Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Směs na domácí Pšeničný chléb 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712340956
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712337895
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208