Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g

119 Kč Měrná cena: 79,33 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
119 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
113 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g

Detailní popis produktu

Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

stolní sladidlo

Složení produktu Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g:


#ShowMore#

Steviol gylkosidy, erytritol

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Stévien Sladidlo 0 Kcal 150 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 0kcal, Tuky 0g, Bílkoviny 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 99g, Cukry 0g, Vláknina 0g, Škrob 0g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 150g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu při teplotě od +5 °C do +25 °C.
VÝROBCE
Dušan Malenický, Cassonade Czech a.s., Pitterova 9, Žižkov, 130 00 Praha 9
Kategorie: Cukry, škroby, pomocné látky
EAN: 8594185450351
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 14
Kód výrobce: 88.21
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
Moučkový cukr, Vanilkový 10g
13 Kč
Měrná cena: 13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8593837266791
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391286
302e2555e0ff33297acaffe4e6bf28f7
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595500
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
Cukrářské želé žluté 10 g
💰 AKCE
22 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (38 ks)
8595072603584
Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837233472
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391385
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý
Z NĚMECKA 🇩🇪
168 Kč
Měrná cena: 112 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391293