Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý
19127 Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlete každého luxusními cukrovými dekoracemi

Pozvedněte své dorty na profesionální úroveň díky čirému isomaltu, který je naprostou nutností pro každého cukráře. Tento špičkový produkt z našeho eshop Sladké potřeby vám umožní tvořit oslnivé ozdoby, které vypadají jako ze skla.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Vytvořte křišťálově čisté dekorace, které promění každý narozeninový dort v opravdové umělecké dílo.

Blesková příprava: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a ihned můžete začít tvořit své vlastní cukrářské potřeby pro dokonalé zdobení.

Maximální kreativita: Experimentujte s tvary i barvami a zajistěte, aby vaše dorty, pečení, vše na dort získaly nezaměnitelný charakter.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712391279

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, acidifikátor: kyselina vinná.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 98 g, z toho cukry 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391279
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

00 JEDL (5)
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 9,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781
50d55aca166e77b2578f219a1f0864a0
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3760377653670
3244c4f27e3cb10036379dfea90cd37e
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595100
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391347
f9b27687c2ef2921803bba7723c4135c
151 Kč
Měrná cena: 15,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000005562
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174