Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové dekorace se zářivým isomaltem

Získejte profesionální vzhled svých moučníků díky barevnému isomaltu, který promění běžné pečení v umělecký zážitek. S tímto prvotřídním produktem z našeho eshopu Sladké potřeby snadno vykouzlíte oslnivé ozdoby, které dodají každý narozeninový dort do naprosté dokonalosti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Blesková příprava: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a následně tvarovat do libovolných podob pro vaše dorty.

Vysoká odolnost: Vaše cukrové výtvory zůstanou díky odolnosti vůči vlhkosti krásné a pevné i během náročné oslavy.

Profesionální výsledek: Ideální pro precizní tvarování v silikonových formách, které najdete v naší sekci cukrářské potřeby.

Kreativní svoboda: S isomaltem vytvoříte vše na dort, od krystalových lízátek až po průsvitné vitráže, které nadchnou každého hosta.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712391286

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 102* (TARTRAZIN), acidifikátor: kyselina vinná.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g, Sacharidy 98 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Upozornění: *Barvivo E 102 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391286
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - tyrkysová /19137
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391378
302e2555e0ff33297acaffe4e6bf28f7
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595500
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
Cukrářské želé žluté 10 g
💰 AKCE
22 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (38 ks)
8595072603584
Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
Vanilkový cukr 500 g
💰 AKCE
302 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072635578
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781