Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlující fialové dekorace díky barevnému isomaltu

Pozvedněte své pečení na profesionální úroveň s barevným isomaltem od Cake Masters. Tento prémiový dekorační cukr vám umožní snadno vytvářet luxusní ozdoby, které dodají každý narozeninový dort jedinečný vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a následně odlít do silikonové formy pro perfektní výsledek.

Profesionální vzhled: Vytvářejte průhledné cukrové skvosty a dekorace, které jsou odolné vůči vlhkosti a udrží si svůj tvar i lesk po dlouhou dobu.

Všestrannost v kuchyni: Tento produkt je naprostý základ pro moderní cukrářské potřeby, se kterými vykouzlíte originální lízátka i sofistikované detaily na dorty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391385

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: (E 124* Ponceau 4R), E 131 (Patent Blue V); acidifikátor: kyselina vinná.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 98 g (z toho cukry 0 g), Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391385
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Třtinový hnědý cukr 1 kg
💰 AKCE
79 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8594002077525
00 JEDL (5)
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 9,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
ecc740c8a4f662153c08584f14f1b0f8
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5585100
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391347
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý
Z NĚMECKA 🇩🇪
168 Kč
Měrná cena: 112 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391293
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000027620
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391330
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391316