Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

97 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Nugátová náplň s obsahem 38 % ořechů. Balení 125 g.
Kategorie: Polevy
EAN: 4002809004100
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005491
Tmavá poleva 9% 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007192
Tmavá poleva 13% 250g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007215
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
129 Kč
Měrná cena: 49,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315633
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Mléčná poleva Zafiro 5 kg karton
864 Kč
Měrná cena: 17,28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416819
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
Tmavá poleva 19% 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007208
Dropsy z tmavé polevy 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003071
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
110 Kč
Měrná cena: 42,31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
Tmavá poleva Zafiro 23% 5kg - Karton
1 134 Kč
Měrná cena: 22,68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416789
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
2 931 Kč
Měrná cena: 14,66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-20KG