Tuková poleva 260g Cake Masters - grafitově černá /11566

74 Kč Měrná cena: 28,46 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tuková poleva 260g Cake Masters - grafitově černá /11566
Tuková poleva 260g Cake Masters - grafitově černá
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Sladká tuková poleva na polévání vánočního cukroví, dortů, lízátek a dalších cukrářských výrobků

Obsah balení: 260g polevy v uvedené barvě (k dispozici v mnoha barevných variacích).

Polevu dostanete v praktickém kelímku, který lze ohřát v mikrovlnné troubě (nízký stupeň) nebo ve vodní lázni (cca 40°C). Poté cukrářský výrobek namáčejte v polevě. Cake pops ozdobte krystaly cukru nebo perličkami, než poleva ztvrdne. Vhodné také na zakrytí dortů nebo dezertů. Glazuru nemusíte spotřebovat celou najednou. Také pokud ztvrdne, lze jej znovu zahřát.

Tip! Polevu lze dochutit koncentrovaným aromatem na bázi oleje dle chuti a ptořeb

Podrobný postup přípravy:  

temperujte na 35-40 °C. ve vodní lázni, nebo použíjte mikrovlnou troubu na nejnižší možný výkon v krátkých intervalech

Složení tukové polevy:

Rostlinné tuky (palmový plně ztužený, palmový), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVATKA, emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY, vanilkový extrakt bourbon, barvivo: E 102* (tartrazin). (*může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí) Může obsahovat stopy OŘECHŮ
 

Nutriční hodnoty na 100g: 

energie 2618 KJ / 630 kcal | tuky 47,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 42,9 g | sacharidy 48,8 g / z toho cukry 48,7g | protein 2,5 g | sůl 0,21 g. 

TRVANLIVOST VIZ OBAL.

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Polevy
EAN: 4250712315664
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tuková poleva 260g Cake Masters - smaragdově zelená
💰 AKCE
74 Kč
Měrná cena: 28,46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315657
Jahodová poleva Zafiro 5kg na dorty
1 017 Kč
Měrná cena: 20,34 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438439061
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
16f5a721dd8b9cb49c2b6fd873f117fc
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361248
Dropsy z tmavé polevy 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003071
bf2edf6c726ab77cea4712a838bebff5
55 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352763
b184447f477ac75039d030ed49cb8d1f
116 Kč
Měrná cena: 44,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315565
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315633
Tmavá poleva Zafiro 23% 500g
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009758
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě oranžová
💰 AKCE
74 Kč
Měrná cena: 28,46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315589