Tmavá poleva Zafiro 23% 500g

111 Kč Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
111 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavá poleva Zafiro 23% 500g

Detailní popis produktu

Dokonale lesklá tmavá poleva Zafiro pro vaše pečení

Prémiová kvalita pro každého cukráře: Tmavá poleva Zafiro s obsahem kakaové sušiny 23 % dodá vašim dezertům sytou barvu, plnou chuť a neodolatelný lesk. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto prvotřídní surovinu, se kterou snadno pozvednete domácí i profesionální dorty na vyšší úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní čokoládová chuť: Bohatý podíl kakaa zajistí skvělý chuťový zážitek, který dokonale ozdobí každý rodinný i narozeninový dort.

Hladká textura bez hrudek: V kategorii, kde pořídíte vše na dort, tato poleva vyniká snadným rozpouštěním a roztíráním, k čemuž vám spolehlivě poslouží nerezová cukrářská špachtle.

Všestrannost při zdobení: Naše cukrářské potřeby vám otevřou nové možnosti dekorování, ať už polevu aplikujete přes pevný cukrářský zdobící sáček, nebo vás láká pružná silikonová forma na výrobu vlastních ozdob.

Parametry a složení

Značka: Eurocao, Španělsko | EAN: 2023000009758

Složení: cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, aroma. Obsah kakaové sušiny 23%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2348 kJ/562 kcal, tuky 36,7 g (z toho nasycené 34,1 g), sacharidy 47,8 g (z toho cukry 43,6 g), vláknina 7,1 g, bílkoviny 5,6 g, sůl 0,28 g.

Foto: ilustrační balení

Kategorie: Polevy
EAN: 2023000009758
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jahodová poleva na cukroví
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586018182140
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě oranžová
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315589
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4002809004100
Pomerančová poleva na cukroví
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205
Tuková poleva 260g Cake Masters - nebesky modrá /11562
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315626
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
Modrá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g - vanilková
64 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CZ0900207